המסע שלי

אני יועץ ומלווה תהליכים. וחבר למסע.

מרצה, חוקר ניו מדיה, ובעיקר מידע (ממטיקה). הייתי גם אסטרטג פוליטי עד לא מזמן. אני מקווה שלא אעשה את זה יותר בזמן הקרוב, אבל יש דברים שאי אפשר להבטיח.

אני לומד בודהיזם, טאו ופילוסופיות עתיקות מעל עשר שנים, משתדל להתבונן בדפוסים ובמחזוריות של בני האדם, ומשתדל לקרוא את כל מה שאפשר על פיזיקת קוונטים.

ייעצתי בקמפיינים פוליטים לראשות ממשלה ונשיאות ברומניה, סרביה, אוקראינה, גאנה ועוד כל מיני מדינות שלא צריך לדבר עליהן. ניהלתי את המדיה במטה מחאת האוהלים ב-2011, הייתי האסטרטג בקמפיין ארץחדשה של אלדד יניב לכנסת ה-19, וזה בכלל היה אחד המסעות הרוחניים הכי גדולים בחיים שלי.

בשנתיים האחרונות אני מתרגל מדיטציה בבוקר, אייקידו בערב ומיינדפולנס מתי שרק אפשר.

עבדתי עם בנקים בארץ, ועזרתי לארגן נגדם כמה הפגנות. עבדתי עם משטרת ישראל ועזרתי לארגן הפגנות גם נגדה. ייעצתי בקמפיינים של חברי כנסת ומפלגות, וכמובן, לא יכולתי להתאפק ועזרתי לארגן מחאות גם נגדם.

אני לא מורה למדיטציה, מיינדפולנס או אייקידו – אני כן יכול לקחת אתכם למסע על ההר שבו כל אלה קורים, ולהכיר לכם את זקני השבט וחלק מהמקומיים. יש סיכוי שנשב יחד מסביב למדורה וכל אחד יספר על הדרך ועל חוויות מהמסע.

הרצתי כבר בקורס לניהול של אוניברסיטת תל אביב, בבינתחומי, מכללה למנהל, בפורומים של מנהלים באורנג׳, סופר פארם, Unicredit (בנק אירופאי), Republika (סוכנות פרסום אירופאית), ואצל הסגל הפיקודי הבכיר של משטרת ישראל, חיל הים ועוד כמה שההרצאות אצלם התחילו ב-8 בבוקר, אז אני קצת מדחיק את העובדה שהן קרו.

בואו נדבר